پلتفرم بیت سی چیست ؟

صرافی ارز دیجیتال بیت سی، یک پلتفرم معامله را آماده کرده‌است که کاربران می‌توانند با ثبت‌نام و احراز هویت در آن، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین بپردازند و دارایی خود را در کیف پول اختصاصی خود مدیریت کنند. هدف بیت سی آن بوده که کاربران ایرانی بتوانند در کمال آسانی و امنیت، بدون واسطه، با یک‌دیگر به معامله بپردازند. تبدیل با پشتیبانی از بیشترین رمزارز در بازار معاملاتی ایران و ارائه‌کردن ابزارهای معاملاتی حرفه‌ای، آمده‌است که نیاز کاربران ایرانی را مرتفع کند تا از دشواری‌های صرافی‌های خارجی و محدودیت‌ها خلاص شوند. کاربران دربیت سی می‌توانند به‌راحتی واریز و برداشت تومانی و خرید و فروش ارز دیجیتال داشته‌باشند. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای بیت سی را مطالعه فرمایید.

امنیت صرافی بیت سی چگونه است؟

صرافی ارز دیجیتال بیت سی از نظر حقوقی، یک شرکت ثبت‌شده است که موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شده‌است. صرافی بیت سی دارای درگاه پرداخت قانونی و کد مالیاتی است و تحت نظارت نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا عمل می‌کند. تیم امنیت صرافی بیت سی به‌صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش نموده و پاسدار دارایی کاربران است. هم‌چنین سایت به‌صورت دوره‌ای توسط تیم‌های امنیت بیرونی تست می‌شود تا بالاترین سطح امنیت، برای دارایی کاربران فراهم گردد. قابل ذکر است صرافی ارز دیجیتال بیت سی تاکنون هیچ‌گونه نفوذ امنیتی را تجربه نکرده‌است و تمامی تلاش خود را جهت حفظ و نگه‌داشت دارایی کاربران به‌کار می‌گیرد.

حداقل و حداکثر میزان واریز و برداشت چقدر است؟

حداقل میزان واریز تومانی، ۱۵۰ هزار تومان و حداکثر با توجه به محدودیت‌های بانک مرکزی، با هر کارت، روزانه ۵۰ میلیون تومان و با هر کد ملی، روزانه ۱۰۰ میلیون تومان می‌توان واریز کرد و حداقل میزان برداشت تومانی نیز ۵۰ هزار تومان است و سقفی ندارد.

محدودیت‌های واریز و برداشت در صرافی ارز دیجیتال بیت سی:

حداکثر 10 درخواست برداشت در ۲۴ ساعت از هر کاربر قابل قبول است.

هر کاربر در هر ۲۴ ساعت، قادر به برداشت رمز‌ارز به ارزش حداکثر 100000۰ تتر است.

هر کاربر در هر ۲۴ ساعت، قادر به برداشت تتر در شبکهٔ TRC-20 به ارزش حداکثر 10000 تتر است.

هر کاربر طبق دستور بانک مرکزی با هر کارت بانکی در هر 24ساعت فقط 50 میلیون تومان و در مجموع میتواند با عدد کارت بانکی در روز 100میلیون تومان واریز و برداشت تومانی در صرافی بیت سی داشته باشد

هزینه انتقال رمز ارزها در تبدیل به چه صورت است؟

با عضویت در صرافی ارز دیجیتال بیت سی، یک کیف پول اختصاصی و امن به شما اختصاص می‌یابد. در این کیف پول، برای هر ارز، امکان معامله، واریز و برداشت وجود دارد. برای واریز و برداشت تومان نیز همین شیوه را پیش بگیرید. صرافی بیت سی بابت واریز و برداشت تومانی، هزینه‌ای دریافت نمی‌کند اما در برداشت تومانی، بابت هزینه‌های درگاه پرداخت، مبلغ اندکی دریافت می‌شود. واریز و برداشت ارز دیجیتال در بیت سی، با استفاده از آدرس‌های اختصاصی واریز و برداشت صورت می‌گیرد. تبدیل بابت واریز و برداشت ارز دیجیتال، هزینه‌ای را دریافت نمی‌کند و کارمزد برداشت نیز توسط شبکهٔ انتقال بلاک‌چین کسر می‌شود.

کارمزدهای معاملاتی بیت سی چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

کارمزد تبادل ارز

کارمزد معاملات دربیت سی بصورت درصد از مبلغ تراکنش و از هر دو طرف معامله یعنی maker (ارش دهنده: کاربری که ابتدائا دربازار بیت سی سفارش ثبت می‌کند) و taker (سفارش پذیرنده :کاربری که سفارش موجود در بازار را تکمیل کرده و سفارش نهایی می‌شود) دریافت میگردد که طبعاً این کارمزدها با یکدیگر برابر نیستند. با توجه به حجم معاملات یک ماه گذشته کاربران، کارمزدها مطابق جدول زیر تعیین می‌شود

کمتر از 50 میلیون 0.3 %

50 تا 200 میلیون تومان 0.2 %

200 تا 500 میلیون تومان

احراز هویت دربیت سی چگونه است و چقدر زمان می‌برد؟

در صرافی ارز دیحیتال بیت سی در صورت صحت اطلاعات وارده و درصورتی‌که شماره‌همراه واردشده، به نام خودتان باشد، کم‌تر از60دقیقه زمان لازم دارد تا تأیید حساب شما انجام شود و با شما تماسی گرفته نخواهدشد. در صورتیکه شماره‌همراه واردشده به نام خودتان نباشد، باید با شمارهٔ ثابتی که در مراحل ثبت‌نام، ثبت کرده‌اید، باید با شمارهٔ ۰۲۱ ۹۱۰۳ ۵۶۸۳ تماس بگیرید تا تأیید هویت شما تکمیل شود. درصورتی‌که شما تصویر جدید ارسال کنید و یا تصویر ارسالی شما تایید نگردد، ۲۴ ساعت تا تأیید تصویر جدید زمان نیاز است. لطفاً فقط اگر از زمان‌های بالا گذشته‌بود و تأیید حساب شما انجام نگرفته‌بود، از طریق پشتیبانی (چت آنلاین، تماس تلفنی)، با ما در میان بگذارید.

چرا بیت سی قابل اعتماد است؟

اول از همه صرافی ارزدیجیتال بیت سی یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در ایران است. در حال حاضر بیت سی به ده‌ها هزار کاربر خدمات ارائه می‌دهد.

بیت سی یک صرافی دانش بنیان است و دفتر مرکزی آن در ایستگاه نوآوری تهران قرار گرفته است. بیت سی پس از چند سال کار روی پلتفرم، در سال 1399 کار خود را به صورت رسمی شروع کرد.

رمزینکس در بخش‌های مختلف پلتفرم‌های خود از جدیدترین استانداردهای امنیتی وب بهره برده است و به طور کامل امنیت سرمایه کاربران خود تأمین و تضمین می‌کند.

آیا بیت سی نماد اعتماد دارد؟

متأسفانه خیر؛ نه تنها بیت سی، بلکه هیچ یک از صرافی دیگر نیز هیچ‌گونه نماد اعتماد و مجوزی در خصوص فعالیت در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال ندارند. نداشتن نماد اعتماد اینترنتی هیچ‌گونه ارتباطی با صرافی بیت سی ندارد و دلیل عمده آن خلأ قانونی است که در بیشتر کشورهای جهان مشاهده می‌شود.

نقطه اتکای ما بازار معاملاتی بزرگی با ارزش ده‌ها میلیارد تومان و ده‌ها هزار کاربری است که به ما اعتماد کرده‌اند. نهایت تلاش ما حفظ امنیت سرمایه کاربرانی است که به ما اعتماد کرده‌اند. ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال این امکان را فراهم کرده است که کاربران دارایی‌های خود را در کیف پول خود نگهداری کنند و با رعایت نکات امنیتی هیچ‌گونه نگرانی در خصوص قانون گذاری و دیگر موضوعات نداشته باشند.

چرا بیت سی قابل اعتماد است؟

اول از همه پلتفرم بیت سی یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در ایران است. در حال حاضر بیت سی به ده‌ها هزار کاربر خدمات ارائه می‌دهد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به صرافی است طراحی و توسعه: نونگار پردازش

کلیه حقوق این سایت متعلق به صرافی است

طراحی و توسعه: نونگار پردازش

چت وب سایت صرافی ارز دیجیتال بیت سی